Kontakty

Firma

AUDIOSCAN spol. s r.o. - sídlo firmy
AUDIOSCAN spol. s r.o.

Oldřichova 107/50, 128 00 Praha 2

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
info@audioscan.cz
Najdete nás zde
AUDIOSCAN spol. s r.o. - vchod

Ředitelství společnosti

Ředitel
Ing. Lubomír Janda

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
l.janda@audioscan.cz
Asistentka
Martina Jelínková

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 803 512
mailto:m.jelinkova@audioscan.cz

Obchodní oddělení

Obchodní zástupce pro velké přístroje
Ing. Otakar Pluhař

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 573 979
o.pluhar@audioscan.cz
Asistentka obchodního oddělení
Monika Štrosová

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 604 820 013
m.strosova@audioscan.cz
Obchodní zástupce pro ultrazvukové přístroje
Ing. Luboš Petr

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 515 240
l.petr@audioscan.cz
Obchodní zástupce pro ultrazvukové přístroje
Ing. Boris Kaleta

mobil: +420 604 220 684 b.kaleta@audioscan.cz
Obchodní zástupce pro ultrazvukové přístroje
Ing. Tomáš Vondruška

mobil: +420 724 963 765 t.vondruska@audioscan.cz
Specialista veřejných zakázek
Ing. Aneta Srbová

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 602 398 289
mailto:a.srbova@audioscan.cz

Aplikační konzultanti

Aplikační konzultant
Miroslav Vnouček

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 733 794 756
m.vnoucek@audioscan.cz
Aplikační konzultant
MUDr. Petr Kalina

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 287 892
p.kalina@audioscan.cz
Externí konzultant
Doc.Ing. Aleš Drastich,CSc.

Ústav biomedicínského inženýrství VUT FEKT Brno
drastich@feec.vutbr.cz

Servisní oddělení

Vedoucí servisního oddělení
Ing. Libor Veverka

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 803 272
l.veverka@audioscan.cz
Servisní technik CT
Ing. Vladimír Dukát
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 803 270
v.dukat@audioscan.cz
Servisní technik CT
Ing. Vladimír Nedvěd
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 733 342 138
v.nedved@audioscan.cz
Servisní technik CT, PACS
Pavel Mizera
mobil: +420 603 846 551
tel.: +420 222 560 111
mobil: +420 603 846 551
p.mizera@audioscan.cz
Servisní technik RTG
Ing. Jaroslav Hotovec
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 803 274
j.hotovec@audioscan.cz
Servisní technik RTG
Jiří Blucha
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 803 273
mailto:j.blucha@audioscan.cz
Servisní technik RTG, MRi
Ing. Lukáš Pergl
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 739 374 859
l.pergl@audioscan.cz
Servisní technik RTG
Marek Vraspír
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 730 899 859
mailto:m.vraspir@audioscan.cz
Servisní technik UZ
Ing. Miloslav Klicpera
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 287 890
m.klicpera@audioscan.cz
Servisní technik UZ
Miloš Kašpar
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 803 269
mailto:m.kaspar@audioscan.cz
Servisní technik UZ
Radim Štencel
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 734 613 535
mailto:r.stencel@audioscan.cz
Servisní technik UZ
Jiří Kopecký
mobil.: +420 603 803 271
mailto:j.kopecky@audioscan.cz
Servisní technik PACS a IT
Ing. Jan Caithaml
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 736 620 615
j.caithaml@audioscan.cz
Servisní technik MRi
Ing. David Kavický
mobil: +420 731 175 210
tel.: +420 222 560 111
mobil: +420 731 175 210
d.kavicky@audioscan.cz

Ekonomické oddělení

Jana Zajíčková
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 803 512
j.zajickova@audioscan.cz
Vlasta Dobrovolná
tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112
mobil: +420 603 803 512
v.dobrovolna@audioscan.cz
 

AUDIOSCAN s.r.o.
Výhradní obchodní a servisní zastupení
Toshiba Medical Systems

Oldřichova 107/50
128 00 Praha 2

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112

email:
info@audioscan.cz

stáhněte si
naši vizitku


Kde nás najdete:

(c) AUDIOSCAN s.r.o, 2009 - 2015 | Tisk stránky