RTG - kardio komplety

Dedikované moderní angiografické komplety společnosti Toshiba řady Infinix-i nabízejí excelentní kvalitu zobrazení, intuitivní ovládání a splňují nejnáročnější požadavky pro všechny typy intervenčních angiografických i kardiologických vyšetření. Tyto systémy také umožňují využívání všech velmi pokročilých technik, jako je 3D angio atd.

Jsou osazeny kompaktním komplexním C ramenem a to buď se stropním závěsem nebo s podlahovým stativem. Rameno se stropním závěsem má jedinečný tří osový systém rotace umožňující polohování z jakékoli strany stolu a přístup k pacientovi ze všech směrů potřebných pro diagnostické účely. Díky dvojité pojezdové stropní dráze umožňující unikátní boční posuv je možné velmi rychlé polohování bez odstavení katetrizačního stolu, zahrnující rozsáhlou oblast od hlavy po nohy pacienta. C rameno je osazeno zesilovačem obrazu s násobným vstupním polem o průměru 9“ až 16“ typu super metal J a tří ohniskovou RTG lampou s vodním chlazením.


Součástí kompletu je dále:

  • Katetrizační stůl s plovoucí deskou z karbonových vláken a možností rotace případně náklonu.
  • Vysokofrekvenční RTG generátor s výkonem 100 kW, který je plně programovatelný a řízený mikroprocesorem.
  • Univerzální digitální obrazový procesorový systém nové generace pro zpracování obrazu DA, roadmapping s postprocessingem a analýzou angiografických funkcí.
  • CCD televizní kamera s maticí 1024 x 1024 pixel.

U všech systémů může být obrazový zesilovač nahrazen přímým snímáním pomocí flat panelu.

 

AUDIOSCAN s.r.o.
Výhradní obchodnía servisní zastupení
Toshiba Medical Systems

Oldřichova 107/50
128 00 Praha 2

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112

email:
info@audioscan.cz

stáhněte si
naši vizitku

(c) AUDIOSCAN s.r.o, 2009 | Tisk stránky