RTG - skiagrafické pracoviště

Nový sytém i-Rad je nejnovější univerzální skiagrafický systém z produktové řady společnosti TOSHIBA a je výsledkem mnoha let vývoje a inovací. Je dodáván jak v provedení se stropním závěsem lampy, tak v provedení stojanovém.65 kW generátor umožňuje využití všech snímkovacích technik.

Tento skiagrafický systém nabízí využití nejmodernějších technologií vysokou spolehlivot a univerzální funkčnost a spolehlivě uspokojí požadavky na všechny možné typy vyšetření. Elevační stůl poskytuje velice snadný přístup pro Vaše pacienty a plovoucí deska stolu umožňuje jednoduché a snadné pozicování pacienta. Práce v skiagrafické vyšetřovně je optimální s minimální námahou pro obsluhu.

Servomotory řízený naprogramovaný auto-tracking systém umožňuje pružné a rychlé pozicování stropního závěsu rtg lampy zcela bez námahy. Spolu s vertigrafem (naklápěcím nebo pevným) umožňuje auto- tracking systém rychlé a snadné provedení všech nezbytných projekcí, jak pro pohotovostní vyšetření, tak pro běžné rutinní vyšetření. Automatická nebo ruční kolimace s možností automatické výměny filtrů umožňuje zásadně redukovat pacientskou dávku.

Touch screen ovládací panel generátoru je založen na anatomickém programování dle vyšetřované části těla pacienta.

Systém i-Rad je také dodáván pod názvem i-RAD DR v provedení s plnou digitalizací v konfiguraci s flat panelem ( 43 x43 cm , 7,2 mil pixelů) a vyhodnocovací stanicí. Tento systém je pak plně DICOM kompatibilní a umožňuje plnou integraci do systému PACS a sítí NIS /RIS. Systém i-RAD je také možné kdykoli dodatečně upgradovat na digitální systém i-RAD DR.

 

AUDIOSCAN s.r.o.
Výhradní obchodnía servisní zastupení
Toshiba Medical Systems

Oldřichova 107/50
128 00 Praha 2

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112

email:
info@audioscan.cz

stáhněte si
naši vizitku

(c) AUDIOSCAN s.r.o, 2009 | Tisk stránky