RTG - Univerzální skiaskopicko skiagrafické systémy

Ultimax logoUltimax je víceúčelový plně digitální RTG systém, který je využitelný pro širokou škálu aplikací. Systém se skládá z C ramene a integrovaného sklopného pacientského stolu. Tato koncepce dovoluje diagnostické využití pomocí skiaskopických procedur, včetně intervenčních a všeobecných angiografických procedur.

Ultimax je vhodný zejména pro gastrointestinální vyšetření, myelografii, arteriografii, venografii, perkutální cholangiografii a endoskopickou retrográdní cholangiografii (ERCP). Při nevaskulárních intervenčních zákrocích je Ultimax ideální pro odstraňování kamenů, procedury na játrech a močových cestách jako jsou drenáže abscesů, jaterní a ledvinové biopsie a mnoho dalších terapeutických zákroků.

Systém je vybaven vysokofrekvenčním generátorem 80 kW s expoziční automatikou (AEC), dotykovým („touche-screen“) ovládacím panelem, rentgenkou s vysokou tepelnou kapacitou a ochlazovací rychlostí, zesilovačem jasu rtg obrazu typu „Single-Base“ se vstupním polem až 16“ (41 cm) a vysoce kvalitní CCD TV kamerou, která spolupracuje s digitálním systémem ADR-1000A.

Ultimax může být dodán v provedení s flat panelem nebo na toto provedení kdykoli upgradován.

 

AUDIOSCAN s.r.o.
Výhradní obchodnía servisní zastupení
Toshiba Medical Systems

Oldřichova 107/50
128 00 Praha 2

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112

email:
info@audioscan.cz

stáhněte si
naši vizitku

(c) AUDIOSCAN s.r.o, 2009 | Tisk stránky