TOSHIBA medical systems

ToshibaSpolečnost TOSHIBA založená v roce 1875 je jedním z největších japonských koncernů mající velmi významné postavení v celosvětovém měřítku.

Vedoucí světové postavení zaujímá firma TOSHIBA nabídkou produktů v mnoha oborech činnosti, jako například v oblasti komunikace a informačních systémů, spotřební elektroniky, silových a průmyslových zařízení, či v oblasti elektronických součástek a materiálů pro elektroniku.

Na fotografii vlevo je japonské ředitelství firmy Toshiba v Tokiu.

Více informací o firmě Toshiba naleznete zde.

Významnou částí firmy Toshiba je divize lékařské techniky TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.

Obrázek Toshiba Medical centre Nasu Japan

Toshiba Medical centre Nasu Japan

Z širokého spektra lékařských zařízení a přístrojů se společnost TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS specializovala výhradně na diagnostické zobrazovací systémy a to v plné šíři jejich možné nabídky (ultrazvukové přístroje, rentgenové přístroje, počítačové tomografy, přístroje magnetické rezonance, nukleární medicína). Firma TOSHIBA se stala v celém světě známou zejména tím, že dává nejvyšší prioritu vývoji, vědeckému výzkumu a uplatňování nových technologií. Tomu slouží rozsáhlé výzkumné a vývojové centrum Toshiba Research and Development Center (R & D) spolu s Toshiba Medical Engineering Center (TMEC). Díky tomuto přístupu mají často nové systémy firmy TOSHIBA parametry, které nelze získat od jiného výrobce a určují tak světový trend vývoje nových technologií. Výrobky společnosti TOSHIBA získávají každý rok mnohá ocenění nejen díky svým vynikajícím parametrům, ale i díky mimořádné spolehlivosti docílené precizní kontrolou kvality výroby a dodržování technologické kázně. (od roku 1992 ISO 9001).

V Evropě reprezentuje divizi lékařské techniky společnosti TOSHIBA společnost TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS EUROPE (TMSE) se sídlem v Zootermeer v Holandsku.

TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS EUROPE (TMSE )
 

AUDIOSCAN s.r.o.
Výhradní obchodní a servisní zastupení
Toshiba Medical Systems

Oldřichova 107/50
128 00 Praha 2

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112

email:
info@audioscan.cz

stáhněte si
naši vizitku

(c) AUDIOSCAN s.r.o, 2009 - 2013 | Tisk stránky
サマンサタバサ バッグ モンブランボールペン モンブラン 万年筆 ゴヤール アウトレット ケイトスペード バッグ ポーター リュック モンブラン 万年筆 グッチ、グッチ 財布 サマンサタバサ オークリー アウトレット グッチ アウトレット 財布 モンブラン ボールペン 公式 フェラガモ カチューシャ バーバリー 財布 オークリー サングラス モンブラン ボールペン フェラガモ 靴 オークリー フェラガモ アウトレット 吉田カバン ポーター