Životní prostředí

Základem našeho přístupu k životnímu prostředí je prevence znečišťování a důsledné dodržování právních a jiných předpisů vztahujících se k ochraně životního prostředí cestou vychovávání vlastních zaměstnanců a dalších spolupracujících osob.

Jsme aktivními účastníky kolektivního systému sběru elektroodpadu RETELA pod číslem sml. 2005/10/10/235 a odběratelé našich výrobků na území ČR tak mají k dispozici sběrná místa tohoto systému. Další podrobnosti viz. též www.retela.cz.

Naše společnost, která uvádí na trh v České republice přenosné baterie a akumulátory, si Vás tímto dovoluje informovat o tom, že zajišťuje zpětný odběr námi dodávaných přenosných baterií a akumulátorů prostřednictvím oprávněného kolektivního systému ECOBAT na základě Smlouvy o zajištění společného plnění.

Dbáme na naplňování zákonných požadavků v oblasti ochrany životního prostředí. Jsme aktivními účastníky kolektivního sběru papírového odpadu v rámci systému EKO KOM (EK-F06021266) viz. též www.ekokom.cz.

 

AUDIOSCAN s.r.o.
Výhradní obchodnía servisní zastupení
Toshiba Medical Systems

Oldřichova 107/50
128 00 Praha 2

tel.: +420 222 560 111
fax: +420 222 560 112

email:
info@audioscan.cz

stáhněte si
naši vizitku

(c) AUDIOSCAN s.r.o, 2009 | Tisk stránky
サマンサタバサ バッグ モンブランボールペン モンブラン 万年筆 ゴヤール アウトレット ケイトスペード バッグ ポーター リュック モンブラン 万年筆 グッチ、グッチ 財布 サマンサタバサ オークリー アウトレット グッチ アウトレット 財布 モンブラン ボールペン 公式 フェラガモ カチューシャ バーバリー 財布 オークリー サングラス モンブラン ボールペン フェラガモ 靴 オークリー フェラガモ アウトレット 吉田カバン ポーター